شناسه خبر :۳۹۱۰

بسیج سازندگی ۲۶۹ طرح محرومیت زدایی در زنجان اجرا می کند

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: تا پایان سالجاری ۲۶۹ طرح محرومیت زدایی، اشتغال، عمران و آبادانی در زنجان توسط بسیج سازندگی اجرا می شود.
نسخه مناسب چاپ

بسیج سازندگی ۲۶۹ طرح محرومیت زدایی در زنجان اجرا می کند2900378.jpg

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: تا پایان سالجاری ۲۶۹ طرح محرومیت زدایی، اشتغال، عمران و آبادانی در زنجان توسط بسیج سازندگی اجرا می شود.

فرهاد امندی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بسیج یادگار فکری امام راحل است و با هدف حراست از آرمان های انقلاب تشکیل شده است، گفت: این نهاد انقلابی در ۲۰ زمینه تخصصی برای عمران ، آبادانی، نظم و امنیت کشور فعالیت می کند.

وی اظهار کرد: بسیج با تمام توان در آماده باش است و در طول ۴۰ سال گذشته پای کار بوده و در تمام صحنه ها حضور جهادی دارد.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: به همت بسیجیان استان زنجان ۴۰۰ واحد مسکونی مرمت و احداث می شود و تا پایان سالجاری ۲۶۹ طرح محرومیت زدایی، اشتغال، عمران و آبادانی در استان زنجان توسط بسیج سازندگی  اجرا می شود.

امندی از شناسایی ۳۵ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در استان زنجان برای برگزاری اردوهای جهادی توسط بسیج سازندگی استان زنجان خبر داد و یادآورشد: بسیج سازندگی برای آبادانی همه‌جانبه در همه بخش‌ها ورود کرده است.

وی تاکید کرد: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه استان زنجان برنامه‌ریزی لازم را دارند و  در بحث اجتماعی، فرهنگی، بهداشت و سلامت،آموزشی، اقتصادی و بخش اشتغال وارد عرصه شده و تاکنون اقدامات خوبی هم انجام گرفته است. 

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان به فعالیت گروه‌های جهادی اشاره کرد و گفت:  سازمان بسیج سازندگی اهدافی رادنبال  می کند و در قالب برنامه‌ریز ی های پنج ساله و یک ساله فعالیت های لازم را انجام می دهد. 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها