شناسه خبر :۳۸۳۷

محرومیت زدایی حاشیه شهر ( کوی فاطمیه )

همت گروه‌ جهادی ۳۱۳ زنجان یک واحد مسکونی محروم در کوی فاطمیه احداث و تحویل داده شد.
نسخه مناسب چاپ

                                   

افتتاح و تحویل واحد مسکونی محروم در کوی فاطمیه زنجان

به همت گروه‌ جهادی ۳۱۳ زنجان یک واحد مسکونی محروم در کوی فاطمیه احداث و تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان زنجان؛ این واحد مسکونی با تامین مالی هیات امنای بازار و بسیج سازندگی  ناحیه زنجان و کار شبانه روزی اعضای گروه جهادی ۳۱۳ احداث و روز شنبه ۱۳ مهر با دستان پدر شهید والامقام محسن محمدی تحویل داده شد.

در افتتاح و تحویل این واحد مسکونی، سرهنگ سهندی فرمانده سپاه ناحیه زنجان، پدر شهید والا مقام محسن محمدی، علی ملکی نماینده هیت امنای بازار و جمعی از اعضای گروه جهادی ۳۱۳ حضور داشتند.

این طرح بلافاصله بعد از بازگشت گروه جهادی ۳۱۳ از منطقه سیل زده بخش معمولان استان لرستان از اواخر مرداد ماه آغاز و پس از یک و نیم ماه تلاش شبانه روزی، به بهره‌برداری کامل رسید.

در این مراسم پدر شهید والامقام محسن محمدی با تقدیر و تشکر از تلاش و همکاری گروه جهادی از خدمات آن ها قدردانی کرد. در ادامه سرهنگ سهندی با تقدیر از تلاش گروه جهادی ضمن حمایت از پروژه های آتی  گروه جهادی ۳۱۳  اظهار داشت: با نام گذاری پروژه ها با نام شهیدان از برکت وجودی آنها استفاده نماییم و ادامه دهندگان راهشان باشیم. وی در خاتمه  افزود: افتتاح این پروژه بدست پدر شهید والا مقام محسن محمدی، موجب خیر و برکت خواهد بود.

حسن قربانی مسوول گروه جهادی ۳۱۳ از نام گذاری طرح ها و پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ که عموما هر واحد به نام یک شهید استان مزین می شوند افزود: این سنت نام گذاری، از تکمیل طرح های سیل اخیر در استان لرستان آغاز شده و گروه جهادی ۳۱۳ به پاسداشت یاد شهدا هر واحد احداثی و مرمتی خود را به نام شهیدان استان مزین می‌کند تا علاوه بر برکت وجودی شهدا یاد و خاطره آن ها همیشه جاری باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: پروژه بعدی این گروه جهادی، احداث یک واحد مسکونی محروم واقع در روستای "اژدهاتو" زنجان و مزین به نام شهید "حیدرعلی الماسی" از شهدای استان است. این پروژه هم اکنون شروع و در حال اجرا و به امید خدا در هفته بسیج افتتاح و تحویل داده خواهد شد. 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها