یک فارغ‌التحصیل کشاورزی با بیان "دلمان می‌خواست اشتغالزایی کنیم" گفت: گوشت شترمرغ با استخوان کیلویی ۴۰هزار تومان و بدون استخوان کیلویی ۵۰هزار تومان است. از فروش گوشت حاصل از کشتار هر شترمرغ ۱میلیون تومان سود خالص به‌دست می‌آید.
اگر عاشق پرندگان باشيم و همزمان به همان ميزان از شغل دولتي بيزار، پرورش پرندگان تزئيني و خوراكي مي تواند يك شغل تمام عيار و جذاب باشد. همه مي توانند با تجهيزات و امكانات اندك وارد اين عرصه شوند و به مرور زمان به يك پرورش دهنده تمام عيار و موفق تبديل شوند. پرورش طاووس به عنوان يكي از زيباترين مخلوقات خدا، شغلي جذاب و سودآور است كه مي توان آن را با سرمايه اي اندك شروع كرد.
خانم آذر پیوند بانوی کهگیلویه وبویراحمدی نخستین بار در کشور بوته پیوندیِ گل رز تولید کرد.
سرپرست سازمان بسیج سازندگی استان خبر داد: اجرای ۴۱ پروژه مرتبط با مشکلات حوزه آب در ۳ دهستان با کمک اعتباری آستان قدس رضوی توسط سازمان بسیج سازندگی
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان از ارتقای ۱۳ پله‌ای رتبه کسب و کار استان همدان خبر داد و گفت: سرمایه‌گذاری خارجی در همدان به ۴۸۴ میلیون دلار رسید.
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از اجرایی شدن ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
مدیرصندوق کار آفرین همدان از افزایش پرداخت تسهیلات در بخش حمل و نقل در سال آینده خبر داد.
مدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: با توجه به ۲۱ روز كاري فعاليت بورس منطقه‌اي همدان در در ماه میانگین ارزش داد و ستد روزانه ۴۶ میلیارد و ۴۲۹ ميليون و ۴۱۱ هزار و ۴۵۳ ريال بوده كه نسبت به آذر ماه ۴۵ درصد افزایش داشته است.
فرماندار شهرستان رزن گفت: در راستای کاهش مصرف آب کشت محصولات پر آب بر چون سیب زمینی از ۹هزار هکتار به ۵هزارو ۵۰۰هکتار،کشت هندوانه از هزارو ۲۰۰هکتار به ۵۵۰هکتار کاهش یافته و کشت زعفران از ۲ هکتار به ۱۶ هکتار افزایش یافت.
سردار نعمان غلامی، مسئول بسیج سازندگی کشور با مسئولین گروههای جهادی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج در سالن جلسات این ناحیه دیدار کرد.
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: مأموریت سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در اسکان موقت مردم زلزله‌زده ۳۱ روستا به پایان رسیده و در طول این مدت بین ۲۵۰ تا ۲۶۰ عدد کانکس به مرد م این مناطق اهدا شد.
سردار مجیدی، فرمانده‌ سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با حضور در یکی از روستاهای شهرستان کبودراهنگ ۸ باب منزل مسکونی ویژه محرومین را افتتاح کرد.
در اولین ساعات زلزله، شهر کرمانشاه شاهد هم‌دردی و کمک خودجوش مردم نوع‌دوست کشور عزیزمان ایران بود. کمک‌هایی که گاه نقدی و گاه غیرنقدی و در قالب وسایل ضروری و اقلام موردنیاز مردم این منطقه ارسال می‌شد. در این میان بسیج سازندگی استان یزد نیز کمک به هم‌میهنان زلزله‌زده غرب کشور را وظیفه خود دانسته و در آبادسازی دوباره کرمانشاه و تامین نیازهای این عزیزان از هیچ کمکی دریغ نکرد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فامنین در گفتگویی به اقدامات و فعالیتهای بسیج سازندگی درسال ۹۵ و سالجاری را تشریح کرد.

صفحات