بسیج سازندگی ناحیه نورآباد با کمک خیرین و همراهی کمیته امداد امام خمینی شهرستان نورآباد یک واحد مسکونی برای مدد جوی روستای دیمه ی میل ساختند.
صبح امروز شنبه ۲۳ آذرماه مراسم انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان بسیج سازندگی و صندوق کارآفرینی امید با موضوع اشتغالزایی و تقویت صندوق های خرد محلی در مناطق محروم در سالن جلسات سازمان بسیج سازندگی کشور صورت گرفت.
سرهنگ میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خمین در حاشیه مراسم افتتاح اولین منزل مسکونی احداثی برای محرومین آسیب دیده از سیل در شهرستان خمین گفت: افتتاح این منزل نشان از توان و عزم جدی ما در برخورد با مشکلات و غلبه یافتن بر آنها است.
واژه مجوز در نظام اقتصادی کشور مفهومی پرایهام دارد که می‌تواند زمینه اعتماد برای استفاده از یک کالا یا خدمات توسط مصرف‌کننده فراهم آورد یا عامل دست‌وپا گیر برای تولیدکننده و ارائه‌دهنده خدمات باشد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از اجرای طرح بزرگ اردوی جهادی ۴۰ روستا در اسدآباد خبر داد و گفت: این طرح در قالب ویزیت رایگان متخصصان شهرستان اسدآباد از بیماران ۴۰ روستا به مناسبت هفته بسیج و چهلمین سال تاسیس برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) همدان: نقش بسیج در پایان دادن به ناآرامی‌های اخیر آشکار بود معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان: تمامی موفقیت‌ها را مدیون تفکر بسیجی هستیم
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت: ۳۵ باب منزل مسکونی که در سیل سال جاری به طور کامل تخریب یا آسیب دیده بودند با مساعدت بسیج سازندگی در حال احداث است.
رئیس اتحادیه کیف و کفش چرم همدان گفت : ۱۰۰۰ واحد تولیدی کیف و کفش چرم شناسنامه دار در سطح استان فعالیت دارند .
نخستین منزل مسکونی احداثی برای سیل زدگان روستای باغچه غاز بخش نوبران شهرستان ساوه با همت بسیجیان گروه های جهادی و با کمک خیرین ساخته و افتتاح شد.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر از احداث و تحویل ۱۷ واحد مسکونی مددجویان ملایر به‌همت گروه‌های جهادی خبر داد.
مدیرفنی و عمرانی بسیج سازندگی همدان گفت: در حوزه محرومیت زدایی بیش از هزار پروژه در دست داریم که تاکنون ۸۵۰ پروژه نهایی شده و مابقی پروژه ها را در هفته بسیج افتتاح خواهیم کرد.
صابر نقیبی، جوان بسیجی تویسرکانی می‌گوید «از آن جا که گردوی تویسرکان، نیاز به اصلاح داشت رشته دانشگاهی‌ام را علوم باغبانی ـ فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه انتخاب کردم تا در حوزه اقتصاد مقاومتی ورود کنم، به لطف خدا موفقیت‌های خوبی هم به دست آورده‌ام».
نخستین نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج به مناسبت ۴۰ سالگی این نهاد انقلابی در کشور افتتاح شد.
رئیس مجمع عالی بسیج استان قم، لازمه حراست از انقلاب اسلامی و آرمان ها و دستاوردهای آن را التزام عملی به ولایت فقیه دانست.
رئیس مجمع عالی جهادگران کشور بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت های جهادی صورت گرفته در کشور در قالبی هنرمندانه و جذاب شد.
رئیس مجمع جهادگران استان قم گفت: بهره گیری از ظرفیت گروه های جهادی، لازمه محرومیت زدایی در کشور است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: توانمندسازی و سازماندهی گروه‌های جهادی، کمک به دولت در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی و کمک به اقتصاد مقاومتی مأموریت و رسالت بسیج سازندگی است.
لایحه بودجه سال آینده کل کشور به بانک مرکزی اجازه داده از طریق بانک های عامل نسبت به پرداخت تسهیلات به تعداد یکصد هزار نفر برای ایجاد نیروگاه‌خورشیدی پنج کیلوواتی در روستاها و حاشیه شهرها و مناطق محروم به ازای هر نفر پانصد میلیون ریال ( ٥٠٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال ) اقدام کند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا با حضور در صحن علنی شورای شهر گرگان گفت :در یک حکومت اسلامی پایه و اساس نوکری مردم اند و من چندین بار به دوستان مدیریت شهری چه فردی و چه گروهی گفتم کار ها را کوچک نشمارید چون مردم اینها را می بینند و خدمات شما را لمس می کنند

صفحات

تازه ها